Loading...

Циклова комісія обліку та фінансово-економічної діяльності

  Навчання студентів за напрямком фінанси і кредит у Львівському кооперативному коледжі економіки і права розпочали у 1993 році.
   Очолює циклову комісію Голубка М.М.
   В сучасних економічних умовах велике значення має фінансово-кредитна система держави, яка, останнім часом, значно розширилась, з’явилось багато нових спеціалізованих фінансово-кредитних установ, зросли вимоги до фахівців фінансово-кредитної сфери.
  Основне завдання циклової комісії – підготовка фахівців з фінансів і кредиту, надання сучасних знань і практичних навичок, необхідних для роботи у різних сферах фінансової діяльності.
  Випускники отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста з фінансів і кредиту та можуть працювати у фінансових управліннях, Державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах місцевих державних адміністрацій, в банківських установах, на біржах, підприємствах і організаціях різних форм власності на посадах економістів, фінансистів, аналітиків, бухгалтерів, бухгалтерів-ревізорів, касирів.
Викладачами застосовуються інноваційні форми навчання, розробляються завдання з розв’язання проблемних ситуацій, використання структурно-логічних схем тощо.
Повернутись назад