Loading...

Практично-орієнтоване заняття на тему: "Порівняння різних мов програмування, таких як JavaScript, Python, С++, і їх застосування"
   
   Ми маємо честь оголосити про укладення меморандуму про співпрацю між нашим Львівським кооперативним фаховим коледжем економіки і права та компанією Sigma Software. В рамках цього партнерства наші здобувачі освіти матимуть унікальну можливість відвідувати семінари, тренінги, майстер-класи Sigma Software, ознайомитися з їхньою вражаючою діяльністю.
   12 жовтня 2023р. студенти мали змогу відвідати "внутрішню кухню" однієї з провідних компаній у сфері розробки програмного забезпечення та дізнатися більше про те, як вона функціонує. ????
Зокрема, одним із виділених занять була лекція на тему "Порівняння різних мов програмування, таких як JavaScript, Python, С++, і їх застосування." ????️
  Ми віримо, що ця співпраця допоможе нашим студентам поглибити свої знання та підготувати себе до майбутніх викликів у сфері ІТ. ????
  Велика подяка Sigma Software за можливість розвивати та надихати наших студентів! ????
  Нехай ця співпраця принесе обом сторонам велике задоволення та успіх. ????
 
 
 
 
Вебінар  тему «Що таке «Інженерія Даних» і для чого вона потрібна»
 
    10 жовтня 2023р. відбувся вебінар  тему «Що таке «Інженерія Даних» і для чого вона потрібна» організований викладачем циклової комісії "Інформатики та інженерії програмного забезпечення» - Тарасом Шаровським та Big Data Competence Lead у Sigma Software Group – Мар’яном Фариною.
Вебінар висвітлив сутність та значення інженерії даних в сучасному світі. Вона визначається як інтердисциплінарне поле, що об'єднує методи та техніки обробки, аналізу, інтерпретації та використання великих обсягів даних для прийняття рішень.
   Пояснено, що інженерія даних відіграє ключову роль у вирішенні проблем бізнесу та суспільства. Вона допомагає компаніям отримувати цінну інформацію з даних, що раніше можливо було б недосяжними або невикористаними.
Вебінар висвітлив різноманітні методи та інструменти, що використовуються в інженерії даних, такі як збір, обробка, аналіз, візуалізація даних та машинне навчання. Зазначено, що інженери даних володіють навичками роботи з програмним забезпеченням та базами даних.
   Особливий акцент був зроблений на практичних застосуваннях інженерії даних, таких як рекомендаційні системи, аналітика великих даних та передбачення подій.
 
Відкрите виїзне заняття з дисциплін «Основи маркетингу та менеджменту у IT»  на базі стейкхолдера ІТ «Імпресіт»
 
   24 листопада 2023р в межах співпраці зі стейкхолдерами для студентів групи ІПЗ-10 спеціальності Інженерія програмного забезпечення було проведено відкрите виїзне заняття з дисциплін «Основи маркетингу та менеджменту» (викладач – Брух Оксана Олексіївна) на базі стейкхолдера ІТ «Імпресіт».

  Студенти мали можливість ознайомитися з роботою компанії, особливостями  організації менеджменту та маркетингу та практичними аспектами роботи в ІТ сфері.

Також майбутні фахівці дізнались про можливості кар'єрного зростання ІТ сфері, про вимоги до фахівців, про перспективи розвитку професії.

   Щиро вдячні «Імпресіт» за надану можливість відвідати компанію та цікавий і ґрунтовний діалог.

 
 IT Ukraine Education Summit 2023 
 
   Студенти і викладачі, 7 червня 2023р.,  долучились до IT Ukraine Education Summit 2023 
Це унікальний майданчик для цікавих освітніх дискусій із висококваліфікованими експертами ІТ-індустрії, представниками держави, бізнесу та навчальних закладів. Своїм досвідом, знаннями та прогнозами в межах події ділились спікери відомих ІТ-компаній, таких як SoftServe, Sigma Software, ЕРАМ, GlobalLogic, освітніх закладів KSE, DAN.IT Education, Mate Academy, STEM-школа INVENTOR, SET University, Український католицький університет, Національний університет ім. Тараса Шевченка, Міністерство науки і освіти України, представників регіональних ІТ-кластерів та багато інших.
  Виступи відомих спікерів, які ділилися своїми інсайтами та баченням майбутнього, були надзвичайно захоплюючими. Команда організаторів була завжди готова  допомогти та відповісти на запитання учасників.
  Цей захід виявився ідеальною платформою для спілкування, навчання та знаходження нових можливостей.
  Дякуємо організаторам та всім учасникам за незабутній досвід. Бажаємо подальших успіхів!