Loading...

Викладачем циклової комісії правознавчих дисциплін Оксаною Козак було проведено відкрите лекційне заняття на тему : "Укладання та розірвання трудового договору" з дисципліни Діловодство для студентів ІІІ курсу ООП Право на базі Львівська філія Львівського обласного центру зайнятості.

Метою заняття було ознайомитися з поняттям " трудовий договір", визначити його сторони, оволодіти знаннями щодо практики оформлення та розірвання трудового договору, ознайомитися з основними чинними нормативними актами, які регулюють трудові відносини та поняттям "трудова книжка". Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки Вікторія Мельник доповнила лекційний матеріал викладача практичними новітніми пропозиціями щодо умов укладення та виконання трудового договору (контракту).

 

Викладачем правознавчих дисциплін Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права Катериною Костів спільно з заступницею керівника апарату суду Ганною Репецькою була проведена лекція-візуалізація на тему «Інформаційні системи судових органів»для студентів 4 курсу ОПП Право.

Заступниця керівника апарату суду розповіла студентам про діяльність, структуру та тонкощі роботи в суді. Провела екскурсію канцеляріями суду та продемонструвала особливості роботи державних службовців. Ознайомила з процедурою вступу на державну службу та вакантні посади в Шевченківському районному суді м. Львова.

Наголосила керівник і на активному використанні інформаційних технологій в суді, а саме: особливості автоматизованої системи документообігу суду; про розподіл справ автоматизованою системою; можливість проведення судових засідань у режимі відеоконференції; можливість відправки учасникам процесу процесуальних документів та повісток в електронному вигляді в рамках проекту «Електронний суд», направлення повісток у вигляді SMS, та як електронні сервіси спрощують спілкування учасників процесу з судом.

Секретар судового засідання продемонструвала порядок фіксування судового процесу технічними засобами.

Студенти також поспілкувались з працівниками суду, які є випускницями нашого коледжу.

Сподіваємося, що знання, набуті студентами під час навчання, стануть їм у майбутньому надійним підґрунтям для професійного зростання.

На базі Західного апеляційного господарського суду викладачами ОПП Право Н.Загорбенською, Р. Юзьків та Л. Федак, спільно з помічницею судді О. Юрчук та начальником відділу міжнародно-правової роботи, звʼязків з громадськістю та ЗМІ А. Ярмолою було проведено відкрите практичне заняття із використанням методу візуалізації правової інформації на тему: «Розмежування юрисдикції судів при захисті порушених прав та інтересів».
Під час заняття був проведений детальний аналіз судової юрисдикції за відповідними критеріями, з використанням ситуаційних завдань. Студенти отримали фахові відповіді на поставлені запитання.
Від імені адміністрації коледжу, викладачів та студентів ОПП Право ЛКФКЕіП висловлюємо вдячність колективу Західного апеляційного господарського суду за багаторічну співпрацю у вихованні фахівців та формуванні готовності майбутніх правників до професійної діяльності.
 
 
 Викладачем Оксаною Козак було проведено лекційне заняття з дисципліни "Діловодство" на тему : "Систематизація справ та здача їх в архів" із залученням заступника начальника відділу забезпечення зберігання документів Державного архіву Львівської області Олега Білогруда на базі Державного Архіву Львівської області. Студенти мали нагоду ознайомитися з правилами формування справ, правовою базою діяльності архівів та архівних установ, особливостями та строками зберігання документів. Отримані теоретичні знання будуть необхідними для набуття практичних навичок та подальшого вивчення дисципліни.
 
 Викладачем Катериною Костів, було проведено лекцію-тренінг на тему: «Права та обов’язки громадян в умовах воєнного часу» із залученням юриста Громадської організації «Інший підхід» Іриною Моряк. Щиро дякуємо студентам за активну участь в обговоренні актуальної теми, висловлюванні власних ідей, щодо відновлення України після перемоги та її світлого майбутнього, а організаторам за теплий прийом.