Loading...

                         Практично-орієнтоване заняття з використанням технологій моделювання професійної діяльності на базі ТОВ «ФЕКО»

27 вересня 2023року викладач-методист, директор Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права Наталія Зубко з освітньої компоненти «Товарознавство» провела відкрите практично-орієнтоване заняття з використанням технологій моделювання професійної діяльності на тему: «Вивчення асортименту металевих побутових товарів» зі здобувачами освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» на базі ТОВ «ФЕКО»..
Під час практичного заняття Будаєва Олена, економіст з планування та Шафранський Артем, проектант розповіли здобувачам освіти про створення компанії, її діяльність та ознайомили з наявним асортиментом металевих побутових товарів.
Здобувачі освіти отримали професійні компетентності у сфері товарознавства, набули практичних вмінь та навичок з визначення якості промислових товарів та звернули увагу, що весь пропонований асортимент формується виходячи з критеріїв надійності, наявності передових технологічних рішень, зручності використання споживачем та відповідає світовим та вітчизняним стандартам, що підтверджується сертифікатами якості.

 


Щиро дякуємо керівництву ТОВ «ФЕКО» за надану можливість проведення цікавого, креативного, актуального практичного заняття на підприємстві!

                                                        Виїздне практичне заняття на базі гуртового підприємства "Панда"
26 жовтня 2023 року з освітньої компоненти "Організація і технологія торговельних процесів" проведено виїздне практичне заняття на тему "Ознайомлення зі станом складського господарства" на базі гуртового підприємства "Панда" у групі ПМн-12 викладачем-методистом Оксаною Ванівською.
Здобувачі освіти ознайомилися із діяльністю компанії, особливістю комплектування партій товарів, методами активізації продажу товару. Вивчили торгово-технологічний процес складського господарства та набули фахових компетентностей із документального оформлення приймання та відпуску товарів з гуртового підприємства.

 


Щиро дякуємо керівництву компанії за можливість проведення занять! 

Відкрите інтегроване практично-орієнтоване заняття базі супермаркету «Сільпо» 

19 вересня 2023р. завдяки сприянню випускниці коледжу нашої спеціальності Плотиці Марти – менеджера проєктів операційного офісу управління, Ірини Стефури – менеджера з персоналу регіону Захід та адміністрації ТОВ «Сільпо» викладачі Ванівська Оксана та Ільків Марія провели відкрите інтегроване практично-орієнтоване заняття з використанням технологій моделювання професійної діяльності на тему «Ознайомлення з улаштуванням і технологічним плануванням торговельного залу магазину. Забезпечення магазину торговельним обладнанням та інвентарем» зі здобувачами освіти групи ПМн-12 спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» на базі супермаркету «Сільпо».
Під час проведення практичного заняття Катерина Півень ознайомила здобувачів освіти з діяльністю торговельного підприємства супермаркету «Сільпо», рівнем його спеціалізації, з його зовнішнім і внутрішнім дизайном, улаштуванням, технологічним плануванням торговельного залу магазину, яке є не повторним у супермаркеті.
Здобувачі освіти з цікавістю вивчали технологічне планування торговельного залу, сучасні види обладнання супермаркету «Сільпо», звернули увагу на меблі, виготовлені за індивідуальним замовленням для окремих груп товарів, використання яких дозволяє підвищити ефективність торговельно-технологічного процесу в магазині.
Під час практичного заняття здобувачам освіти було представлено сучасні підходи до розробки стратегії підприємства та завдання технічного оснащення магазину.

 


Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії та здобувачі освіти висловлюють щиру подяку керівництву супермаркету «Сільпо» за надання можливості проведення різних видів занять на базі цього торговельного підприємства.

                                                                      Практичне заняття на базі супермаркету «Арсен» м. Львів
20 жовтня 2023 року викладач Марія Ільків у групі ПМн-12 освітньо-професійної програми Товарознавство в митній справі з дисципліни «Обладнання підприємств торгівлі» провела практичне заняття на тему «Ознайомлення з роботою програмно-технічного комплексу самообслуговування. Технічні можливості, характеристика та правила експлуатації» на базі супермаркету «Арсен» м. Львів.
Здобувачі освіти отримали необхідні професійні компетентності роботи на програмно-технічних комплексах самообслуговування. Ознайомилися з технічними можливостями, характеристикою та правилами експлуатації.

                                                                              Практичне заняття-екскурсія на базі ТЦ Ашан

30 жовтня 2023р. викладач-методист Марія Ільків провела практичне заняття-екскурсію з освітньої компоненти «Обладнання підприємств торгівлі» на тему: «Ознайомлення з видами і особливостями підбору холодильного обладнання» на базі ТЦ Ашан у групі ПМн-12.
Здобувачі освіти ознайомилися з сучасними енергозберігаючими видами холодильного обладнання, з різними температурними режимами та особливостями підбору холодильного обладнання. Набули фахових компетентностей з даної теми та зробили висновок, що правильний вибір впливає на прибутковість бізнесу і прихильність покупців.

                                                                           Виїздне практичне заняття на базі супермаркету «Сільпо»

08.11.2023 року завдяки сприянню адміністрації супермаркету «Сільпо», викладач-методист Марія Ільків з освітньої компоненти «Обладнання підприємств торгівлі» провела виїздне практичне заняття на тему: «Вивчення видів і типів допоміжного обладнання відповідно до концепції роздрібного підприємства» у групі ПМн-12 ОПП "Товарознавство в митній справі".
Здобувачі освіти набули практичних вмінь із використання різноманітного допоміжного обладнння, яке застосовується у процесі роботи підприємств торгівлі.

                                                                                        Виїздне практичне заняття на базі Бананової ферми
28 вересня 2023 року викладачами циклової комісії Наталією Кутною та Лідією Марчишин проведено виїздне практичне заняття з освітньої компоненти "Товарознавство" на тему: "Вивчення асортименту та розпізнавання хвороб тропічних і субтропічних плодів" на базі Бананової ферми.
Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з процесом вирощування екзотичних, тропічних рослин; наглядно побачити рідкісні сорти кавового дерева, папайї, інжиру, ківі, мандарин, бананів, лимонів, кумквату та дегустували субтропічні плоди. Також студенти вивчили  хвороби тропічних і субтропічних плодів та умови зберігання цитрусових плодів. 


Дякуємо за можливість поринути у тропічний рай та проведення цікавого і пізнавального заняття.

                                                 Виїздне відкрите практичне заняття на базі компанії МФ Прикарпаття "МУККО"
21 вересня 2023 рокуз освітньої компоненти "Товарознавство" викладачем Лідією Марчишин у групі ПМ(н)-12 проведено виїздне відкрите практичне заняття з теми"Оцінка якості товарів органолептичним методом" на базі компанії МФ Прикарпаття "МУККО".

Здобувачі освіти ознайомилися із сучасним обладнаням молокопереробного заводу, процесом виробництва і дозрівання натуральних сирів,  визначали якість м’яких та твердих сирів органолептичним методом, дегустували виготовлену продукцію.
Під час практичного заняття здобувачі освіти набули професійних компетентностей щодо визначення показників і рівня якості продовольчих товарів.

                                                                   Виїздне практичне заняття на ПАТ "Львівський жировий комбінат"

20 квітня 2023р. з дисципліни "Товарознавство" викладачем Лідією Марчишин з групою ПМн-11 проведено виїздне практичне заняття "Вивчення асортименту та оцінка якості молочних консервів" на ПАТ "Львівський жировий комбінат".
Здобувачі освіти ознайомились з виробничим циклом виготовлення маргарину, молочних консервів, соусів, кетчупів, майонезів марки "Щедро" і "Оллі" та мали можливість визначати якість виготовленої продукції в лабораторії.
Також під час практичного заняття студенти мали можливість ознайомитися з відбором проб і оцінкою харчових жирів, маргарину, кетчупів, майонезу та вивчили асортимент жирових продуктів.

                                                                                     Виїзне практичне заняття на базі ТОВ «Епіцентр -К»
05 жовтня 2023 року із освітньої компоненти "Товарознавство" викладачем Наталією Кутною у групі ПМн-21 проведено практичне на тему: «Вивчення асортименту будівельних товарів» на базі ТОВ «Епіцентр -К», за адресою с.Сокільники, Львівського району, вул. Зубрівська, 27.
Під час практичного заняття Дар'я Авер'янова, менеджер з персоналу та завідувач відділом будівельних товарів п. Тарас розповіли здобувачам освіти про створення компанії, її діяльність та ознайомили з наявним асортиментом будівельних товарів.
Здобувачі освіти отримали професійні компетентності у сфері товарознавства, набули практичних вмінь та навичок з визначення якості будівельних товарів та звернули увагу, що весь пропонований асортимент формується виходячи з критеріїв надійності, наявності передових технологічних рішень, зручності використання споживачем та відповідає світовим та вітчизняним стандартам, що підтверджується сертифікатами якості.