Loading...

Підсумки проведення тижня спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

30 .09 .2022
Підсумки проведення тижня спеціальності  “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

Тиждень спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" розпочався з трансляції відео-експрес-подорожі  "Парад товарів країн світу" та виставки - конкурс студентських стіннівок  на тему: "Професійні знання - запорука успіху", яку підготували здобувачі освіти 1 курсу. У святкуванні та в організованих заходах брали участь здобувачі освіти усіх курсів освітньої програми.

 Відбулась предметна олімпіада з фахової  дисципліни Товарознавство”, яку провела голова циклової комісії Лідія Марчишин. 

Метою проведення олімпіади було підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців з основ товарознавства, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.  

Участь в олімпіаді приймали здобувачі освіти 2 і 3 курсів, які вивчають дану дисципліну та показали відмінні результати у навчанні. Олімпіада проводилась у два тури. Студенти жваво брались до вирішення практичних ситуацій та швидко виконували завдання. Члени журі виставляли та підраховували бали за виконані завдання.

Переможцями олімпіади з дисципліни “Товарознавство” стали: І  місце  - Анастасія Томашівська, гр.ПМ(н)-10;  ІІ місце вибори: Анастасія Тростінська, гр. ПМ(н)-10 та Вікторія Телюк, гр. ПМ-11;  ІІІ місце: Олена Мельник, гр.ПМ-11. 

      Циклова комісія вітає усіх студентів, зичить здоров’я, подальших успіхів у навчанні, творчого збагачення та нових перемог.

  

 Проведена науково-практична конференція на тему: "Підприємництво та бізнес: сучасні виклики, тренди та перспективи розвитку", на якій зі своїми науковими роботами виступили студенти-науковці І, ІІ і ІІІ курсів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація Товарознавство в митній справі.

Конференція була направлена на підтримку і розвиток наукової діяльності студентів, виявлення інтелектуальних і творчих здібностей студентів, формування у них зацікавленості до науково-дослідницької роботи, навиків публічного виступу, вміння захищати свої наукові наробки.

Доповідачі в своїх роботах проаналізували інноваційні процеси, які відбуваються у підприємницькій діяльності, висвітлили актуальні проблеми електронної торгівлі та особливості розвитку віртуальних підприємств.

У ході конференції заслухано доповіді:

 Анни БОКАЛО «Відповідальна та престижна робота-митник.Війна.Що з митницею?», гр.ПМ-10; наук.керівник: Ільків М.М.

Олени МЕЛЬНИК «Новітні технології в логістиці України», гр.ПМ-11; наук. керівник: Марчишин Л.П. 

 Юлії ЦАР «Рітейл та рітейли», гр. ПМ-11; наук. керівник: Кутна Н.В.

Наталії ПАШНЮК «Проблеми та перспективи розвитку електронної  комерції  в Україні», гр.ПМн-1; наук.керівник:

Марчишин Л.П.

Анастасії ТОМАШІВСЬКОЇ «Інноваційні рішення у сфері підвищення сервісного обслуговування», гр.ПМ(н)-10; наук. керівник: Ільків М.М.

Вікторїя ТЕЛЮК «Віртуальні підприємства», гр.ПМ-11; наук. керівник: Кутна  Н.В.  

Романа КОВАЛЯ « Мережа сучасних найяскравіших супермаркетів України», гр.ПМн-12; наук. керівник: Ільків М.М.

Теми доповідей були актуальними, змістовними та супроводжувались цікавими презентаціями. Робота учасників наукової конференції пройшла в дусі жвавої дискусії, під час якої були запропоновані креативні способи розв’язання заданих проблем. Усі учасники науково-дослідницької конференції були нагороджені грамотами дирекції коледжу.

 Цікавим був проведений круглий стіл за участю роботодавців  на тему: "Ринок праці України: сьогодення і тенденції майбутнього", оскільки співпраця з роботодавцями - невід'ємна частина освітнього процесу. Адже сучасна освіта спрямована на формування молодого фахівця, що не тільки володіє певними знаннями, а  є творчою та комунікабельною особистістю, здатною до саморозвитку і самовдосконалення, а це стає можливим завдяки постійній роботі із роботодавцями.

На зустріч було запрошено менеджера з персоналу ТОВ «Епіцентр -К» Оксану Данилюк. На зустрічі були присутні студенти груп ПМ(н)-11, ПМ(н)-12, ПМ(н)-10, ПМ-11 та викладачі циклової комісії.

Під час круглого  столу обговорено тенденції державного регулювання ринку праці в Україні; підготовку кваліфікованих професійних кадрів, шляхи співпраці з роботодавцями; їх готовність та адаптованість до сучасного ринку праці. 

Під час свого виступу менеджер з персоналу розповіла про історію створення будівельних гіпермаркетів, охарактеризувала торгові відділи, систему професійної підготовки персоналу, умови роботи для працівників, засоби стимулювання праці та вимоги, критерії, які ставляться до працівників мережі в реаліях сьогодення і запропонувала вакансії для молодих фахівців.

 

     Закінчувався тиждень навчальною екваторіально - тропічною екскурсією на бананову ферму з дегустацією субтропічних плодів  та підведенням підсумків тижня спеціальності і нагородженням учасників.

Дякуємо усім учасникам, викладачам циклової комісії та гостям за участь у проведених заходах!