Loading...

Інтерактивний онлайн-конкурс «Фінансовий геній»

23 .11 .2022
Інтерактивний онлайн-конкурс «Фінансовий геній»

Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, разом з головою циклової комісії Михайлом Голубка, спільно з викладачами циклової комісії фінансово-економічних дисциплін Тернопільського кооперативного фахового коледжу підготували і провели відкритий Інтерактивний онлайн-конкурс «Фінансовий геній» для студентів 2-3 курсів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування». Відбулося 3 етапи конкурсу: І- «Фінанси. Цікаві факти», ІІ – «Банківський словник», ІІІ – «Основи фінансових знань».

Перемогла дружба, це є ще одним переконливим свідченням того, що Україна, як і кооперація є одне ціле і ми є сильні, незламні та неповторні. Навчально-ігровий проєкт з використанням сучасних освітніх технологій між освітніми кооперативними закладами освіти фахової передвищої освіти реалізовано в перше.

Ми вдячні нашим колегам-кооператорам з Тернопільщини та студентам за участь у відкритому навчально-ігровому проєкті з використанням сучасних освітніх технологій у військовий час.