Loading...

Захист практики спеціальності Готельно-ресторанна справа

22 .02 .2023
Захист практики спеціальності Готельно-ресторанна справа
Невід’ємною складовою процесу підготовки фахівців у Львівському кооперативному фаховому коледжі економіки і права є виробничі практики професійного спрямування. Студенти спеціальності Готельно-ресторанна справа, група ГРС-19, були направлені на виробничу практику на провідні готельно-ресторанні комплекси Львівсьої області.
Під час проходження виробничої практики студенти ознайомилися із структурою управління ГРК, видами послуг, які надаються клієнтам,службами готелю та їх роботою.
Після успішного проходження практики було організовано захист звітів. До складу комісії увійшли кваліфіковані фахівці коледжу: директорка Наталія ЗУБКО., заступник директора з навчальної роботи Леся ФЕДАК.
Студенти надали змістовні звіти, в яких було наведено стислу характеристику ГРК , загальну характеристику технологічних процесів, перелік основних і додаткових послуг. Під час виконання звіту студенти-практиканти провели маркетингові дослідження, фінансово- економічний аналіз ГРК.Також обов’язковою складовою звіту були фото- та відеоматеріали.
Під час захисту студенти-практиканти змістовно відповідали на поставлені питання стосовно основних моментів проходження виробничої практики.
Викладачі побажали студентам, що успішно захистили звіти з практики, подальших успіхів у навчанні та придбанні професійних навичок.