Loading...

Захист звітів виробничої практики студентів освітньо-професійної програми Право

23 .06 .2023
Захист звітів виробничої практики студентів освітньо-професійної програми Право

22 червня  2023 року, відбувся захист звітів виробничої практики студентів за освітньо-професійною програмою Право. В засіданні прийняли участь педагогічні працівники, розробники освітньо-професійної програми, випускники, здобувачі освіти та роботодавці. Адаптація студентів до реальних умов виробничої діяльності та створення можливостей для їх майбутнього працевлаштування-головне завдання циклової комісії правознавчих дисциплін, які разом з керівниками баз практик забезпечують якісне виконання програми виробничої практики.

Серед запрошених гостей були присутні зовнішні стейкхолдери та керівники практики:

1.Ярмола Анна Євгенівна - начальник відділу міжнародно-правової роботи,зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного апеляційного господарського суду.

2.Грень Наталія Михайлівна - суддя Львівського окружного Адміністративного суду.

3.Демчук Сергій Валерійович - державний виконавець Личаківського відділу державної виконавчої служби.

В ході проведення підсумків щодо організації та покращення виробничої практики освітньої програми «Право» Ярмола Анна поділилася  досвідом практичної діяльності. Зосередила увагу на всебічному розвитку особистості студента та підготовці професіонала своєї справи. Стандарт освіти і його програмні результати відповідають сучасним тенденціям ринку праці, а також потребам роботодавців.  Висловила вдячність викладачам за можливість долучення до впровадження новітніх тенденцій в освітній процес та формування високого рівня фахівців у галузі права .

Демчук Сергій наголосив  на важливості практичних аспектів професії юриста. Належний рівень підготовки майбутнього фахівця, котрий отримує фундаментальну освіту, повинен мати сформований міждисциплінарний спосіб мислення, що допоможе йому в майбутньому вирішувати складні професійні завдання та бути затребуваним на сучасному ринку праці.

Грень Наталія наголосила на набутих  практичних вміннях і навиках отриманих під час проходження  виробничої практики  у судах  та відмітила , що студенти-практиканти були активними,працьовитими і відповідальними, яких рекомендовано на роботу в суді.

Теленько Ярина, як випускниця спеціальності Право, поділилася своїм досвідом роботи у Західному  апеляційному господарському суді, де залишилась працювати після проходження там виробничої практики.

Зібрана інформація під час обговорення (відгуки, пропозиції від усіх учасників) слугуватимуть основою для удосконалення змісту та якості підготовки здобувачів освіти за освітньо-професійною програмою Право.

Захист матеріалів практики відзначився розгорнутими звітами з презентаційним супроводом та яскравими враженнями від студентів.

Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною як для викладачів, здобувачів освіти, так і для стейкхолдерів!

Вітаємо здобувачів із успішним захистом і сподіваємось , що здобутий досвід при проходженні практики допоможе їм у майбутній професійній діяльності. Разом до перемоги!