Loading...

«Там де єдність – там перемога. Наближаємо перемогу разом!»

30 .10 .2023
«Там де єдність – там перемога. Наближаємо перемогу разом!»

У Львівському кооперативному фаховому коледжі економіки і права  вже традиційними стали благодійні ярмарки, приурочені Дню захисника та захисниць  України :«Там де єдність – там перемога. Наближаємо перемогу разом!», яка відбулася 4 жовтня 2023р у нашому коледжі. 

Проведений такий захід ще більше об’єднав студентів, викладачів коледжу, надихнув на подальші благодійні справи задля підтримки наших ЗСУ, дав зрозуміти, що благодійність – це не тільки збір коштів, а значно більше. Якщо ми від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо вберегти, захистити, надати підтримку – отже вкотре доводимо, що єдність, дружність, людяність, толерантність – наші невід’ємні частки! Зібрані кошти у сумі 41740 грн були передані на потреби  24 –ї механізованої бригади імені Короля Данила, 1-го  стрілецького батальйону.     

У відповідь ми  отримали слова вдячності від наших  захисників   24 –ї механізованої бригади імені Короля Данила,     1-ого  стрілецького батальйону. Вони подякували кожному, хто не пройшов повз і  долучився до збору коштів.

Ми неймовірні! Ми зробили дуже гарну справу – разом! Тільки так ми пришвидшуємо нашу ПЕРЕМОГУ. У єдності наша сила, і ніхто нас не здолає, поки ми, українці, невтомно прагнемо бути разом.   Спільними зусилля ми наближаємо нашу перемогу! Дякуємо за довіру! Ми віримо в українську армію! Спільно молимось за наших захисників!