Loading...

Методичне об'єднання викладачів "Захисту України"

20 .11 .2023

Викладачі коледжу БішкоІ.В., ПлугінаЛ.В. прийняли участь в надзвичайно цікавому і пізнавальному обласному методичному обєднанні викладачів дисципліни «Захист України», який  відбувся 15.11.2023р., на базі Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій. Щиро вдячні організатору заходу: голові методичного об’єднання Захист України – Миколі Коберському, за можливість підвищення своїх професійних знань. Ми обговорили зміни у навчальній програмі з дисципліни «ЗахистУкраїни» та оснащення кабінетів матеріально-технічними засобами, формування практичних навичок у здобувачів освіти під час занять з дисципліни (доповідав Микола Коберський).

Змістовною була інформація і демонстрація роботи мультимедійного лазерного тиру при кабінеті «Захисту України» викладача Тараса Янчака.

Тренінг з надання невідкладної домедичної допомоги був проведений викладачем, практикуючим лікарем Самбірського фахового медичного коледжу ІриноюСарахман.

Особлива подяка директору коледжу Марії Сарахман за чудову організацію заходу і гостинність, викладачу дисципліни «ЗахистУкраїни», основи медичних знань, Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій - Юлії Копистянській.

З вірою у перемогу! Все буде Україна!