Loading...

Зустріч із представниками кіберполіції

10 .06 .2024
Зустріч із представниками кіберполіції

 29 березня 2024 р. у Львівському кооперативному фаховому коледжі економіки та права,  відбулась цікава зустріч студентів першого і другого курсів зі старшим інспектором ВПК у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Валерією Івковою. 

Представниця Кіберполіції надала здобувачам освіти інформацію про способи запобігання та протистояння кіберзлочинів, а також інформацію про те, як звернутися за допомогою, якщо вони стали жертвами кібербулінгу.

Зустріч відбулась із жвавим обговоренням ситуацій, які траплялися зі студентами, наслідків та шляхів їх вирішення. Було багато питань з приводу ситуацій психологічного приниження та цькування у соціальних мережах, адже кібербулінг може призвести до таких проблем як депресія, тривога, самогубні думки та навіть самогубства. Тому важливо, щоб молоді люди були обізнані про кібербулінг та знали шляхи його запобігання та протистояння.

Такі зустрічі допомагають підвищити обізнаність студентів про кібербулінг та вчать їх, як захищатися та запобігати цьому в майбутньому.