Loading...

Толерантний, мудрий, креативний, інтелігентний...

27 .06 .2024
Толерантний, мудрий, креативний, інтелігентний...

Толерантний, мудрий, креативний, інтелігентний – таким знають колеги і студенти викладача Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права Крука Мирослава Павловича, який понад 40 років розвиває захоплення фізичною культурою і спортом у здобувачів освіти коледжу.

Завжди енергійний, завзятий, привітний, знаходить підхід до своїх вихованців, налаштовує їх на перемогу. Все своє життя присвятив спорту і вихованню молодого покоління.

Народився Мирослав Павлович у селі Бартатів, що на Львівщині, у багатодітній сім’ї. Батько – ветеран Другої світової війни 1939-1945 років. У родині Круків завжди у пошані були працелюбність і наполегливість, порядність і освіченість. Після закінчення Бартатівської школи Мирослав Павлович поступив у професійно-технічне училище м.Львова, отримав спеціальність слюсаря- ремонтника промислового обладнання. Одночасно займався різними видами спорту: футбол, волейбол, теніс.

У Трудових резервах м. Львова займався акробатикою. Виконав норматив кандидата у майстри спорту( 1967р.) Працював у Всесоюзному науково-дослідному інституті нафти і газу інструктором-методистом з виробничої гімнастики, одночасно займався волейболом. Виступав за команди інституту, ДСТ Локомотив.

Свою професійну діяльність, як тренер секції волейболу, Мирослав Павлович розпочав в обласній дитячій юнацькій спортивній школі.

У Львівському кооперативному фаховому коледжі економіки і права з 1983 р.

41 рік! За цей період часу підготував не одну команду волейболісті, призерів « Укоопспілки», області, багаторазових переможців турнірів. Команди волейболістів (дівчата) неодноразово ставали переможцями Всеукраїнських турнірів з волейболу. У Ризі, на змаганнях, які проводилися, теж були першими.

З 1992р. - активний учасник клубу ветеранів волейболу. За час існування клубу його команда неодноразово брала участь у призових турнірах, товариських та міжнародних змаганнях.

Любов до спорту передав своїм дітям та онукам.

Свій вільний від роботи в коледжі час присвячує теж улюбленій справі - відвідуванню секції ветеранів волейболу.

А ще до вподоби Мирославу Павловичу займатися садівництвом. І огірки, і помідори, і перець – всі дари природи рясно родить земля, яку дбайливо обробляють з дружиною.

З вдячністю відгукуються випускники нашого коледжу, сучасні студенти, за любов до фізичної культури і спорту, якою надихнув Мирослав Павлович.

Нехай спортивний азарт супроводжує Вас і далі по життю, допомагаючи бути сильним і витривалим.

Міцного здоров’я , щастя вам і вашій родині, шановний Мирославе Павловичу!